Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Energetyki i Paliw oraz innych Wydziałów AGH do udziału w Japońsko-Polskiej Zimowej Szkole Energetyki, która odbędzie się w dniach 14 luty – 23 luty 2024.

Japońsko-Polska Zimowa Szkoła Energetyki to wydarzenie organizowane corocznie. AGH odwiedza grupa studentów z japońskiej uczelni Shibaura Institute of Technology. Studenci mają możliwość pracy w międzynarodowym zespole nad zagadnieniami istotnymi z punktu widzenia współczesnej energetyki, zgodnie z metodologią Project Based Learning. Dodatkowym plusem jest żywy kontakt z kulturą japońską.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie informacji o chęci uczestnictwa do dr. Marcina Moździerza: marcinm@agh.edu.pl